Jan Kubíček

Plzeň, Plzeňský kraj
Odpoví do několika dní
Svatební focení Portréty Akce, Eventy Rodina a děti Svatební video

Ahoj, sháníš kvalitní, originální a stylové fotky? Tak se neboj napsat! Jsem student umělecké školy, co fotí společenské akce, události, svatby, sport, reportáže, portréty, děti, produkty či street fotografie. Budu se na Vás těšit!

Svatební focení

Balíček Mini – obřad + společné focení Cca 2 hodiny focení za 6000 Kč Zahrnuje focení obřadu, společných fotografií rodiny, přátel a fotek novomanželů. Balíček Basic – příprava nevěsty + obřad + společné focení + hostina Cca 4-5 hodin focení za 9000 Kč Zahrnuje vše, co balíček Mini + přípravy nevěsty a hostinu. Balíček Extra – příprava nevěsty + obřad + společné focení + hostina + první tanec a krájení dortu. Celý den focení za 15.000 Kč Zahrnuje vše, co balíček Basic, většinou ale od ranních příprav až po první tanec a krájení dortu.

Portréty

Exteriér: Cca 1 hodina focení + 10-20 vybraných a upravených fotografií za 1500 Kč 1 a více hodin focení + 20-40 vybraných a upravených fotografií za 2500 Kč Pokud by však čas nestačil, vše je pak o domluvě :)

Akce, Eventy

Ceník za události se odvíjí od časové náročnosti akce, počtu fotek, typu akce apod. Nebráním se domluvě. Jsem schopen nafotit: Koncerty Festivaly Plesy Maturitní plesy Klubové party a oslavy Firemní večírky Konference a prezentace Sportovní události Výstavy a divadelní představení

Rodina a děti

Svatební video

0 Hodnocení