Lukáš Černý


Lukáš Černý  Ústí nad Labem, Děčín, Praha, Liberec, Olomouc, Teplice, Most, atd.

  100%     0

Svatebním fotografem jsem od roku 2011 a nafotil jsem od té doby přes 100 svatebních obřadů z různých koutů České republiky a zahraničí. Věnuji se tzv. reportážní svatební fotografii s nádechem akčních snímků. Jsem ten fotograf, který vám nafotí svatbu nejen. Ve formě reportáže ale také se mnou zažijete zážitek na celý život. Jaký mám namysli? Běžně se mnou svatebčané skákaní do vzduchu, tahání nevěsty nebo ženicha. Či tematické snímky jako je policejní, hasičská a podobně. Pokud je váš, budoucí manžel bagrista, sem sním. Fotografuji barevně s tím, že do série snímků vkládám reportážní snímek v černobílé verzi. Jelikož často chcete jen svatbu v černobílém provedení, tak abych našel stejnou nabídku pro všechny, mají všichni novomanželé na odkazu fotografie ze svatby ve dvou verzích. Barevná a černobílá. Je to sice větší obsah fotografií, ale vše dodávám jako odkaz ke stažení (na UložTo) nebo zasílám odkaz na galerii, kterou nám zajišťuje firma Zoner. Tedy velkou galerii Zonerama. Na UložTo je odkaz uložen jako soukromý odkaz a na dotaz může být doplněn heslem.

Kontaktovat

Průměrná doba odezvy na zpravy: do několika dní


Svatby, Love story od 15 000 Kč Specializace

JAKÉ JSOU CENY?

JELIKOŽ FOTÍM A FILMUJI PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A V ZAHRANIČÍ, CENY JSOU UVEDENÉ NÍŽE. U PŮLDENNÍ SVATBY SE CENA MŮŽE LIŠIT V POČTEM KILOMETRŮ. PRVNÍCH 25 KM JE ZDARMA. U ZAHRANIČNÍ SVATEB JE CENA SMLUVNÍ.

FOTOGRAFOVÁNÍ SVATEBNÍHO OBŘADU JE V ČÁSTCE 15.000 KČ. TATO ČÁSTKA OBSAHUJE:

- minimálně 300 upravených snímků
- 10-12 hodin na svatbě
- foto obraz na plátně 50×70 cm
- online galerie, záloha dat
- foto koutek nebo instax
- doprava zdarmaRodina a děti od 1 000 Kč

Rádi byste měli co nejvíce zachycených okamžiků vašich dětí? Nebo čekáte miminko a chcete tak mí krásnou vzpomínku na své těhotenství. Nebo jste rodinka a chcete snímky plné emocí a srandy? Mohu Vám to splnit! Ukázky snímků si můžete prohlédnout v galerii.

Fotografování v exteriér/ateliér
Tento balíček je vhodný na fotografování ve vašem okolí pro rodiny, přátelé, lze jej také využít na fotografování firemních zaměstnanců a podobně. Fotografování proběhne venku, u vás doma nebo v ateliéru.

1 hodina focením
15 upravených fotek + černobílé
Tisk fotografií
Internetová galerie

Cena: 1200 Kč

Černobílá fotografie
Fotografování klasické černobílé fotografie v ateliéru připravený na toto fotografování. Fotit můžeme také venku, u vás doma nebo v ateliéru.

1 hodina focením
20 upravených fotek
Tisk fotografií
Internetová galerie
Obraz na plátno 50×70

Cena: 2000 KčAkce, události Cena dohodou

Fotím reportáže pro firmy, spolky, sportovní události, kulturní a společenské akce. Mohu také fotografovat snímky pro PR články nebo fotografie pro realitní kanceláře a podobně.Produkty od 30 Kč

Nabízím fotografování produktů všeho druhu. Možnost je přijet i k vám, pokud není možné produkty dovézt. Přijedu s přenosným ateliérem, jinak se vše fotí v ateliéru v Ústí nad Labem. Při delší spolupráci je možné nabídnout cenu dohodu. Při fotografování mimo ateliér se k ceně připočítává cena za kilometr.

1 produkt. obsahuje. 3 fotografie

Počet produktů/Cena za 1 produkt
1 – 5 ks 250 Kč
5 – 10 ks 200 Kč
10 – 20 ks 150 Kč
20 – 50 ks 100 Kč
50 – 100 ks 50 Kč
100 – 300 ks 45 Kč
300 – 900 ks 40 Kč
900 – 1500 ks 35 Kč
Nad 1500 ks 30 KčPortréty Cena dohodou

Ceny jsou stejné jako u rodinných fotografií.