Michael Baláž


Michael Baláž  Brno

  100%     0

Fotím portréty, svatby, produktové fotky a vše co vás jen napadne :-) Pokud potřebujete něco vyfotit a chcete mít jistotu dobře odvedené práce, tak určitě nebudete litovat.

Kontaktovat

Průměrná doba odezvy na zpravy: do několika dní


Svatby, Love story od 8 900 Kč Specializace

Za tuto cenu získáte 3 hodiny focení (příjezd hostů, obřad, skupinky, focení novomanželů, hostina), 20 vytištěných fotografií 10x15cm a online galerii pro sdílení vašich hotových a upravených fotek ze svatby s vašimi nejbližšími. Počet předaných upravených fotek se pohybuje kolem 100 fotografií. Všechny nejvíce důležité okamžiky budou na fotografiích upravené s retuší.

Doplňkové služby: Pronájem fotoaparátu Fujifilm Instax pro svatební hosty, který ihned zhotoví fotografie v tištěné podobě pro vytvoření například knihy z momentek svatebčanů s přáním pro novomanželé. Fotografický papír je nutné zakoupit zvlášť. (500 Kč) Tisk fotoknihy (od 1500 Kč) + další možnosti profesionálního tisku (fotoplátna, velké formáty fotografií, pozvánky). Profesionální video (od 5000 Kč)Portréty od 1 800 Kč

90 minut focení + následná úprava 15 finálních fotografií s retuší dle výběru z online galerie po focení. Focení je možné v Brně i po celé ČR za cestovné 5 Kč/km.

Možnost úpravy a retušování většího množství fotografií za poplatek 100 Kč/kus.