Michal Böhm


Michal Böhm  Praha

  100%     0

FOTOGRAF A VIDEO TVŮRCE Z PRAHY / Baví mě fotoaparátem hledat skrytou krásu ve všedních věcech. Rád fotím portréty, rodiny, svatby a akce, ale i nemovistosti. Fotit můžeme na venkovní lokaci, na místě dle Vašeho výběru, u Vás doma nebo ve firmě. Mohu dorazit s přenosným fotografickým pozadím i světly. Nebo si můžeme pronajmout atelier. Možnosti jsou velké, určitě něco vymyslíme. Více o mě a mých službách najdete na www.mike-czech.com

Kontaktovat

Průměrná doba odezvy na zpravy: do několika dní


Portréty od 1 500 Kč Specializace

Portrétní fotografie pro osobní potěšení, pracovní životopis, seznamovací profil, sociální sítě... Fotíme na venkovní lokaci, na místě dle Vašeho výběru, u Vás doma, ve firmě, nebo si můžeme pronajmout atelier.

Cena od 1990,- Kč za balíček "Rychlý portrét" (obsahuje 1 hodinu focení, 5 upravených fotografií, včetně profesionální retuše).

Více balíčků najdete na: https://www.mike-czech.com/cs/cenik-foto/


Rodina a děti od 1 500 Kč

Rodinná fotografie pro zachycení vzpomínek v čase: rodiny, páru, novorozenců, dětí, těhotenství... Fotíme na venkovní lokaci, na místě dle Vašeho výběru, u Vás doma, ve firmě, nebo si můžeme pronajmout atelier.

Portrétní rodinné focení již od 1 990,- v balíčku "Rychlý portrét" (získáte 5 upravených fotografií, včetně profesionální retuše).

Focení novorozence již od 2 490,- za balíček "Mimi" (získáte 10 upravených fotografií).

Více balíčků najdete na https://www.mike-czech.com/cs/cenik-foto/


Architektura, Interiér od 990 Kč

Realitní focení: nemovistosti, byty, domy, interiery...

Již od 990,- Kč. Cena se odvíjí od typu a velikosti nemovitosti, počtu pokojů apod.

Více na: https://www.mike-czech.com/cs/cenik-foto/