Mikuláš Hrubý


Mikuláš Hrubý  Praha, Malá Strana

  100%     0

Svůj první fotoaparát jsem dostal ve svých 10ti letech. Fotil jsem vše kolem sebe a neskutečně mě to bavilo a naplňovalo. Ve 12tijsem si pořídil svoji první zrcadlovku. Začal jsem se fotografii věnovat naplno, studoval jsem všemožné knížky a snažil se toho co nejvíe naučit. Velké poděkování patří také mé sestře, která mi předala spoustu zkušeností. Ve 14ti letech jsem absolvoval roční kurz fotografie pro začátečníky na Škole kreativní fotografie v Рraze. Poté jsem absolvoval další kurz pro pokročilé. Mám za sebou také různé minikurzy věnované například portétům, zátiší, krajině apod. Nejvíce jsem se však naučil, jak jinak, v praxi. V té pokračuji i nyní a fotografii se věnuji profesionálně.

Kontaktovat

Průměrná doba odezvy na zpravy: do několika dní


Produkty od 100 Kč Specializace

Vyfotografuji veškeré Vaše produkty tak, aby zákazníka zaujaly na první pohled a chtěl si je tak ihned zakoupit. Produkty mohu fotit u Vás, či u sebe v atelieru.Architektura, Interiér od 1 500 Kč

Kvalitní fotografie realit zvyšují a urychlují prodej až o 50%. Nabízím Vám profesionální nafocení Vašich realit. Cílem mých fotografií je zachytit ojedinělou atmosféru, která se na místě nachází a přenést ji na zájemce. Prodejte Vaši nemovitost s kvalitními realitními fotografiemi ode mě.