Svatební video

Dopřejte si láskyplné video, které Vám navždy bude připomínat atmosféru Vašeho svatebního dne. Znovuoživení vzpomínek na svatbu je realita, stačí si vybrat vhodného kameramana.

63
Špičkových fotografů a kameramanů na jednom místě
251
Zákazníků nám důvěřovalo
65 hod.
Průměrná doba čekání na první nabídku

Průměrné ceny natáčení

Více než pět tisíc lidí se rozhodlo s naší pomocí najít kameramana. Známe skutečné ceny, za které pracují skuteční profesionálové, a sdílíme je s Vámi.

Jak to funguje

FotoProfici.cz - portál, který spojuje zákazníky s profesionálními fotografy a kameramany.

Vložte poptávku
Zeptáme se na všechny důležité otázky, abychom Vám usnadnili popis vašich požadavků
Odborníci napíšou sami
Vaši poptávku ukážeme vhodnému profíkovi. Nabídky Vám pošlou sami, pokud mají volný termín.
Vyberte si toho pravého
Můžete porovnat a vybrat fotografa podle fotek v portfoliu, specializaci a hodnocení předchozích klientů

Podobné služby

Svatba je jedním z nejdůležitějších dnů Vašeho života. Je pochopitelně, že každý z nás by si přál zachytit co nejvíce krásných okamžiků, aby pak měl možnost pustit se do tohoto krásného dne znovu. Bohužel na to pouze fotograf občas nestačí. V tomto případě uchopit skutečné emoce a atmosféru svatebního dne Vám pomůže profesionální kameraman, který pro Vás připraví jedinečnou video-vzpomínku na váš výjimečný den.

Profesionální videozáznam z přípravy nevěsty, svatebního obřadu a večerní zábavy dokáže znovuoživit vzpomínky na romantické chvilky nejšťastnějšího dne Vašeho života i po slavnostní ceremonie. Natačení, úprava a sestřih nejlepších záběrů ze svatebních videí provede profesionální odborník, který Vám udělá skutečně krásný klip jako z hollywoodského filmu. Zachycení veselého a láskyplného příběhu bude těšit Vás dlouhá léta dopředu. Získat co nejkvalitnější snímky a záběry z celého svatebního dne ve všech podobách dokažete pokud na svou svatbu objednáte jak fotografa, tak i kameramana.