Anna Adamů


Anna Adamů  Pardubice

  100%     0

Jmenuji se Anna Adamů a focení je mým celoživotním koníčkem. Mám vystudovanou fotografickou školu, která mi dala základy a praxi, ale snažím se dále posouvat a vymýšlet novodobé postupy. Na profesionální úrovni se focení věnuji okolo 5 let, mám za sebou fotografování spousty zajímavých akcí, rodin, párů, jednotlivců i svateb, kterým se zatím věnuji nejkratší dobu. Pokud se Vám má tvorba líbí, nebojte se mě kontaktovat, těším se na společnou spolupráci!

Kontaktovat

Průměrná doba odezvy na zpravy: do několika dní


Rodina a děti od 1 200 Kč Specializace

Všechny povedené fotografie (nemám omezený počet za určitou částku, minimální počet fotek je 30). Fotografie jsou plně upravené, s lehkou retuší. Hotovou práci odesílám ve dvou odkazech, v jednom odkaze jsou fotografie určené k tisku, celá zásilka je ke stažení a v druhém odkaze je online galerie, určená k prohlížení.Svatby, Love story od 5 000 Kč

Všechny povedené fotografie (nemám omezený počet za určitou částku.
Fotografie jsou plně upravené, s lehkou retuší. Hotovou práci odesílám ve dvou odkazech, v jednom odkaze jsou fotografie určené k tisku, celá zásilka je ke stažení a v druhém odkaze je online galerie, určená k prohlížení.

Svatební mini balíček
obřad, párové fotografie, fotografie s rodinou (3 hodiny na místě)
5 000 Kč

Svatební střední balíček
přípravy nevěsty a ženicha, obřad, první tanec, společné jídlo, párové fotografie, fotografie s rodinou (5 hodin na místě)
7 000 Kč

Svatební velký balíček
zachycení všeho a všech na svatbě (9 - 12 hodin na místě)
10 000 Kč
Akce, události od 250 Kč

Cena se odvíjí od hodin strávených na akci, 250 Kč/hod + 3 000 Kč úpravaPortréty od 1 200 Kč

Všechny povedené fotografie (nemám omezený počet za určitou částku, minimální počet fotek je 30). Fotografie jsou plně upravené, s lehkou retuší. Hotovou práci odesílám ve dvou odkazech, v jednom odkaze jsou fotografie určené k tisku, celá zásilka je ke stažení a v druhém odkaze je online galerie, určená k prohlížení.Párové focení od 1 200 Kč

Všechny povedené fotografie (nemám omezený počet za určitou částku, minimální počet fotek je 30). Fotografie jsou plně upravené, s lehkou retuší. Hotovou práci odesílám ve dvou odkazech, v jednom odkaze jsou fotografie určené k tisku, celá zásilka je ke stažení a v druhém odkaze je online galerie, určená k prohlížení.