Angelo Purgert

Praha, Hlavní město Praha
Odpoví do několika dní
Portréty Svatební focení Nemovitostí, Interiér Akce, Eventy

Mezinárodně uznávaný fotograf, člen České federace fotografického umění, lektor na Pražské fotografické škole, autor fotografických projektů První republika, Portréty osobností a Jiný svět, vystavoval v Obecním domě v Praze, společně s Alfonsem Muchou, člen poroty mezinárodní fotografické soutěže v rámci FIAP, člen Lenovo teamu jako zástupce fotografů, přednášel o fotografii v praxi na Nové Univerzitě v Sofii (BG) - 2 vydané autorské knihy, 16 mezinárodních ocenění, 24 let profesionální praxe, 26 samostatných výstav v ČR a v zahrabičí, 67 souborných výstav v ČR a v zahraničí.

Portréty

4 Ks upravených fotografií na CD nebo USB flash v tiskovém a webovém rozlišení, přítomnost vizážistky/kadeřnice dle domluvy za příplatek 500 Kč. U zakázek většího rozsahu a náročnosti je cena kalkulována individuálně. Možnost fotografování v exteriéru iinteriéru. Vlastní ateliér v centru Prahy u stanice metra Hradčanská.

Svatební focení

4 - 80 Ks upravených fotografií na CD nebo USB flash v tiskovém a webovém rozišení, přítomnost kadeřnice/vizážistky, tištěné fotky A5 a A4 v počtu dle rozsahu zakázky. U zakázek většího rozsahu a náročnosti je cena kalkulována individuálně. Možnost fotografování v exteriéru i interiéru. Vlastní ateliér v centru Prahy u stanice metra Hradčanská.

Nemovitostí, Interiér

4 - 40 Ks upravených fotografií na CD nabo USB flash v tiskovém a webovém rozišení. Tištěné fotky A5 a A4 v počtu dle rozsahu zakázky. U zakázek většího rozsahu a náročnosti je cena kalkulována individuálně. Možnost fotografování v exteriéru i interiéru. Hotely, restaurace, developerské projekty, architektura, Praha atd.

Akce, Eventy

Kalkulace ceny i počet zhotovených a upravených fotografií vždy závisí na náročnosti a rozsahu akce.

0 Hodnocení