Dušan Brzobohatý


Dušan Brzobohatý  Brno, Jihomoravský kraj, ostatní dle dohody

  100%     0

Dobrý den, portrétní fotografii se věnuji od roku 2006. Větší část práce probíhala v ateliéru, nebráním se však focení v exteriérech, popřípadě doma u klientů. Zaměřuji se na portréty, glamour a umělecký akt. V posledních dvou letech fotím i styl boudoir ve studiu k tomu určeném. Zakládám si na osobním a individuálním přístupu ke každému klientovi. V případě náročnějších požadavků preferuji osobní setkání a domluvu. Samozřejmostí je možnost vizážistky včetně úpravy vlasů. V případě focení dětí a rodin se zaměřuji spíše na přirozenou fotografii, zachycení mateřské lásky. I v těchto případech jsem připraven fotit u Vás doma ve Vašem přirozeném prostředí. V případě Vašich přání se nestyďte mne kontaktovat a vyžádat si další informace. Preferuji dohodu po telefonu: 725 907 266 nebo E-mail: [email protected]

Kontaktovat

Průměrná doba odezvy na zpravy: do 1 hod.


Portréty od 800 Kč Specializace

Portrétní fotografii, resp. portrét, glamour, popřípadě umělecký akt je možné realizovat v ateliéru, v exteriéru dle typu fotografie, a poslední době jsou velmi populární fotografie ve stylu boudoir, které realizuji ve vybaveném boudoir studiu v Brně.
Není problém se domluvit na focení ve Vámi zvolených prostorách. Disponuji mobilní osvětlovací technikou i mobilním fotokoutkem.

V případě dotazu na cenu zakázky prosím specifikujte Vaše požadavky na styl fotky, počet výsledných fotografií, požadavek vizážistky a podobně.
Rád Vám zašlu přesnější a konkrétnější nabídku mých služeb.
[email protected]
725 907 266Rodina a děti od 1 000 Kč

Při tvorbě fotografií rodin a dětí se snažíme jít cestou přirozené fotky vyjadřující pohodu, klid a lásku. Nefotím klasický a velmi populární styl "newborn" fotografie. Snažím se zachytit dítěv jeho přirozenosti, v náručí matky nebo rodičů. Maximálně se snažím využít prostředí boudoir studia, velmi rád a ochotně se domluvím na focení ve vašem domově tak, aby jste se se svým dítětem cítili co nejvíc pohodově.

V případě dotazu na cenu zakázky prosím specifikujte Vaše požadavky na styl fotky, počet výsledných fotografií, požadavek vizážistky a podobně.
Rád Vám zašlu přesnější a konkrétnější nabídku mých služeb.
[email protected]
725 907 266Produkty Cena dohodou