Filip Bláha


Filip Bláha  České Budějovice, a Jindřichův Hradec

  100%     196

Jmenuji se Filip Bláha a před deseti lety jsem si koupil svou první zrcadlovku a zamiloval se! Každý den byl jiný a nejlepší způsob, jak tyto dny zdokumentovat, bylo zachytit je na fotografii. Od té doby jsem fotoaparát nikdy neodložil a nyní mám radost, že mohu fotografovat další rodiny a pomáhat jim dokumentovat jejich vlastní vzpomínky. Emoce, momenty, láska a štěstí! To je oč tu běží... Svatby jsou jedinečné a krásné, proto je třeba jejich dokonalé zachycení, abyste na tuto chvíli mohli vzpomínat celý život.

Kontaktovat

Průměrná doba odezvy na zpravy: do 9 hod.


Svatby, Love story od 6 000 Kč Specializace

Svatební fotografování nabízím ve třech základních balíčkách, individuálně lze ale balíčky přizpůsobit tak, abyste byli spokojení! Součástí každého balíčku je předsvatební schůzka, na které společně probereme veškeré detaily a podrobnosti Vašeho svatebního dne.

MINI 6 000,- Kč
svatební obřad, společné focení, focení skupinek, portrétní focení novomanželů
cca 200-300 fotografií
4 hodiny fotografování

STANDARD 8 000,- Kč
ranní přípravy, svatební obřad, společné focení, focení skupinek, portrétní focení novomanželů, svatební hostina
cca 300-450 fotografií
6 hodin fotografování

EXCLUSIVE 12 000,- Kč
ranní přípravy, svatební obřad, společné focení, focení skupinek, portrétní focení novomanželů, svatební hostina, první tanec, večerní zábava
cca 450-700 fotografií
12 hodin fotografování
Portréty od 1 400 Kč

Fotografie je o Vás, o Vaší přirozenosti a kráse. Při focení chci, abyste se cítili uvolněně a sami sebou. Já udělám maximum, abych zachytil Vaši duši!

Výsledkem je min. 10 fotografií