Zbyněk Potrusil

Zbyněk Potrusil

Svatební fotograf
Brno, Jihomoravský kraj

Odpoví do 12 hod.

Svatební focení

Svatby jsou doslova přeplněné jedinečnými okamžiky. Rád zachycuji lásku a emoce novomanželů, jejich přátel a rodinných příslušníků, stejně jako detaily, které společně dotváří kouzlo svatebního dne. Miluji přirozenost, proto ani mé fotky neprochází šílenou postprodukcí a z nikoho nedělám voskové panenky. Mým cílem, abyste ve fotografiích měli přirozenou a reálnou vzpomínku na vás velký den. Základní balíček obsahuje: Čas na místě v délce 3 hodin (typicky např. od příprav po obřad a párové focení novomanželů). 10 ks fotografií s kompletní pokročilou retuší (expozice, barvy, ořezy, retuš pleti, stylizace...). 50 ks fotografií se základní postprodukcí (expozice, barvy, ořezy). Dodání fotografií v elektronické podobě do 30 dní od konání svatby.

Rodina a děti

Sám jsem otec dvou dětí. A vím, jak krásná dokáže žena být v době, kdy se v ní tvoří nový život. A protože u našich dětí je každý jejich den něčím speciální, stojí za to si okamžiky s nimi uchovat nejen v paměti, ale také na fotce. Pokud jste v očekávání a/nebo chcete mít krásné vzpomínky na počátky života svých dětí, rád s vámi strávím chvilku se svým foťákem. Základní balíček obsahuje: Focení v délce 2 hodin v exteriéru či interiéru podle domluvy (případný pronájem ateliéru není zahrnut v ceně). Dodání 10 ks fotografií s pokročilou postprodukcí v elektronické podobě. Dodání fotografií do 14 dnů od focení.

Portréty

Miluji odhalování krásy a tajemna v lidských tvářích. Disciplína portrétu je mou nejoblíbenější. A je jedno, jestli jde o nestrojenou momentku, stylizovaný photosession nebo portrét pro pracovní účely. Každá vráska, jiskra v oku, každý náznak úsměvu dokáží říct hodně. A mě baví to zachytit svým objektivem.  Základní balíček obsahuje: Focení v délce 2 hodin v exteriéru či interiéru dle domluvy (případný pronájem ateliéru není zahrnut v ceně). Dodání 5 ks fotografií s pokročilou postprodukcí. Dodání fotografií do 14 dnů od focení.

Produkty

Fotím produkty pro použití na e-shopech (bílé pozadí) a také image fotografie produktů v aranžovaném nebo přirozeném prostředí (pro použití v katalogu nebo na sociálních sítích). Mám zkušenosti zejména se sportovními produkty, šperky, obuví, ale v oblasti produktové fotografie se nebojím ničeho (: Základní balíček obsahuje: Celkový čas na místě focení v délce 1 hodiny. Aranže produktu. Dodání 3 ks fotografií s pokročilou postprodukcí. Dodání fotografií do 7 dnů od focení. Dle potřeby vytvořím kalkulaci na míru přesně vašim požadavkům.