Gabi Uhrová

Gabi Uhrová

Rodinný fotograf
Praha, Hlavní město Praha

Odpoví do 2 hod.

Rodina a děti

Max. 15 upravených fotek (další fotka nad rámec balíčku +100 Kč) rozsah focení 1 - 1,5 hod. Lokalita v Praze dle dohody (Náklady na dopravu mimo Prahu dle dohody) Na výběr z cca 100 fotek Upravím jen Vámi vybrané fotky Za příplatek Vám zašlu balení fotek poštou na USB (orientační cena od 500 Kč) nebo za příplatek možnost zaslání poštou Vámi vybraných fotek v tištěné podobě (rozsah a cena dle individuální dohody, orientační cena od 500 Kč)

Zvířata a domácí mazlíčci

Fotím zvířátka, mazlíčky, např. pejsky, koně, ostatní. Cena: max. 8 upravených fotek (další fotka nad rámec balíčku +100 Kč) v rozsahu focení v Praze za 1000 Kč (Náklady na dopravu mimo Prahu dle dohody) Na výběr z cca 50-100 fotek Upravím jen Vámi vybrané fotky Za příplatek Vám zašlu balení fotek poštou na USB (orientační cena +500 Kč) nebo za příplatek možnost zaslání poštou Vámi vybraných fotek v tištěné podobě (rozsah a cena dle individuální dohody, orientační cena od 500 Kč)

Svatební focení

Svateb zatím mnoho nafoceno nemám, proto v mém portfoliu moc fotek nenajdete :) nicméně tuto službu nabízím a časem přibude i širší portfolio :) Přípravy + svatební obřad / cca 3 hod. cca 100 upravených fotek Na výběr z cca 200 fotografií Hotové fotografie dodám do 10-14 dnů Balení fotek Vám zašlu poštou na USB v dárkovém balení Lokalita v Praze bez příplatku za dopravu, náklady na dopravu mimo Prahu (po dohodě s klientem) Doplňkové služby za příplatek: - další hodina nad rámec balíčku + 1500 Kč - další fotka nad rámec balíčku +150 Kč - vybrané tištěné fotografie dle žádosti klienta dodám poštou spolu s dárkovým balení USB Další balíčky zde: p://**********.cz/cenik/

Portréty

Portréty fotím primárně v exteriéru, přírodě apod. za použití přirozeného světla. V ceně 1500 Kč je max. 20 upravených fotek, na výběr z cca 100 fotek 1 - 1,5 hod. focení Lokalita v Praze dle dohody Upravím jen Vámi vybrané fotky Náklady na dopravu mimo Prahu (dle dohody)

Nemovitostí, Interiér

10 upravených fotek / 1500 Kč (cena platí pro Prahu, další lokality + sazba 500 Kč/hod. cesty včetně cestovného, např. 3hodinová cesta na lokalitu i s focením vyjde na 3000 Kč), každá další fotka +100 Kč, při dlouhodobé spolupráci lze domluvit množstevní slevu - např. pro realitky

Akce, Eventy

Ráda pro vás nafotím reportážní fotky z nejrůznějších akcí, jako večírky, teambuilding akce, veřejné akce, koncerty - cena od 3.500 Kč za večírek o délce alespoň 3hod., nebo individuální nabídka na míru - např. nafocení akce, teambuildingu apod.

Produkty

Nabízím focení produktů do e-shopu, nebo jídla za cenu 1.500 Kč / 10 upravených fotek (základní sazba), při dlouhodobé spolupráci (opakovaná zakázka, e-shop apod.) - výhodnější cena 10 fotek / 1000 Kč + další fotka za 75 Kč Příplatek např. za pronájem atelieru od 300/350 Kč / hod. (odvíjí se od počtu pronajatých hodin)