Jaroslav Jelínek


Jaroslav Jelínek  Pardubice, Chrudim, celá ČR

  100%     230

Svatební den jako celodenní reportáž, zachycení emocí a krásných chvil uprostřed svých nejbližších. Přirozené portréty, krásné světlo a pohoda při fotografování, o to se snažím při své profesi. A samozřejmě, aby Vás to bavilo, těšili se z nových fotografií a rádi se ke mně vraceli. Vaše spokojenost je pro mě nejdůležitější.

Kontaktovat

Průměrná doba odezvy na zpravy: do 3 hod.


Svatby, Love story Cena dohodou Specializace

Je mnoho způsobů jak zachytit svatební den. Každý fotograf má jiný pohled a styl, to je dobře. Svatební fotografie by měla být hlavně krásná, emotivní, ta která Vám připomene smích nebo i slzy nejbližších, to štěstí, které sdílí s Vámi a ze srdce přejí. Svatba jako reportáž celého dne, je to co určitě oceníte a já ji pro Vás rád zaznamenám.

[email protected]
www.jaroslavjelinek.com
Portréty Cena dohodou

Přirozené portréty, krásné světlo a pohoda při fotografování, o to se snažím při své profesi. A samozřejmě, aby Vás to bavilo, těšili se z nových fotografií a rádi se ke mně vraceli. Můžete si prohlédnout fotogalerii nebo mě kontaktujte.

[email protected]
www.jaroslavjelinek.comReklama Cena dohodou

Zajistím pro Vás fotografie interiérů a exteriérů výrobních a kancelářských prostor pro propagaci v prospektech nebo reklamních materiálech. Interiéry hotelů, wellness center, kaváren a ostatních prostor, které chcete propagovat u Vašich zákazníků. Pořídím fotografie pro reference, které můžete využít při kontaktu se svými zákazníky a investory, při prezentacích, přednáškách, na webových stránkách nebo v tištěném katalogu.