Jiří Čermák


Jiří Čermák  Praha

  100%     180

Jmenuji se Jiří Čermák a jsem profesionální fotograf s 10letou praxí. Specializuji se na architekturu, produkt a reklamu. Neváhejte se mi ozvat, rád poradím s Vašim projektem a vybereme nejvhodnější řešení. Budu se těšit na spolupráci.

Kontaktovat

Průměrná doba odezvy na zpravy: do 6 hod.


Produkty od 3 000 Kč Specializace

Nabízím profesionální produktové fotografie pro e-shopy a ecommerce. 100% bílé pozadí. Mám k dispozici 3 mobilní ateliéry pro různé produkty a účely. Není problém přijet přímo k Vám a produkty fotit ve Vašich prostorách. Není tak třeba produkty vyskladňovat nebo někam převážet. Zajistím 100% bílé nebo černé pozadí. Nemusíte se bát šedého pozadí, šedého nebo barevného přechodu za produktem nebo parazitních pixelů či fleků. Na přání mohu také produkt izolovat od pozadí pro případné vložení do libovolného obrazu nebo videa. Samozřejmostí je zajištění reálných barev produktu bez zkreslení nebo nádechu.

Minimální částka pro jednu fotozakázku je 2500 kč.Architektura, Interiér od 3 500 Kč

Mohu nabídnout profesionální fotografii Vaší nemovitosti - hotel, byt na prodej nebo pronájem, administrativní budova, dům i velký sportovní areál. Zaměřuji se především na reálné zachycení objektu a vyzdvihnutí jeho předností.

Mými klienty jsou stavební firmy Subterra, Metrostav, hotelová zařízení (April Hotel Panorama, Expo Hotel Praha...), designérské studio Maranko...Portréty od 2 500 Kč

Baví mě především profesní business portrét.Reklama Cena dohodouAkce, události Cena dohodou

Nabízím fotogalerie z Vašich akcí. Mými klienty jsou Subterra, Metrostav, C&B comunication, IceRink, Invelt, BauerMedia...