Ladislav Káňa

Ladislav Káňa

Ostrava, Moravskoslezský kraj
Obvykle odpoví do 3 hod.
Svatby, Love story Akce, události Produkty Portréty Architektura, Interiér Rodina a děti

Jmenuji se Ladislav Káňa a narodil jsem se v roce 1978 v Havířově. Po ukončení vysoké školy jsem se začal intenzivněji zabývat fotografií. Prošel jsem řadou workshopů a seminářů u nás i v zahraničí. Fotografie se tak stala mou láskou, koníčkem a prací zároveň. Umožňuje mi zachytit jedinečné životní okamžiky a lidské emoce.

Svatby, Love story

svatební obřad, portrétní fotonovomanželů, skupinové foto. Doba fotografování cca 2-3 h. Obdržíte USB (cca 100-200 fotografií), 25 ks vytištěných fotografií (detailně upravených - retuš pleti, nežádoucí artefakty, atd.) ve formátu 13x18cm.

Akce, události

Reportážní foto. První hodina 1500,- každá další 600,-. Nebo na domluvě.

Produkty

série fotografií se stejným nasvícením, foceno na jednotném pozadí, podle přání klienta. Základní postprodukce, výstupní formát v rozlišení pro web nebo tisk v malých rozměrech - od 100,- ​Produktová fotografie určená pro reklamní materiály nebo obaly výrobků.Fotografie produktu dle zadání klienta .Retuš a postprodukce pro dokonalý vzhled produktu, výstupní formát v rozlišení pro tisk -cena od 300,-

Portréty

délka trvání focení cca 2 h; 6 ks upravených fotografií v digi podobě + tištěné ve formátu 15x21 cm

Architektura, Interiér

Rodina a děti

Délka trvání focení cca 1 h,10 ks upravených fotografií v digitální podobě, tištěné ve formátu 15x21 cm případně dle přání. Úprava a retuš 1ks fotografie nad rámec balíčku - 100 Kč. Případně dle domluvy.

0 Hodnocení