Lída Maršálková

Lída Maršálková

Portrétní fotograf
Praha, Hlavní město Praha

Portréty

Balíček je vhodný pro každého, kdo nikdy nestál před objektivem, ale vždy si to přál zkusit, ale také pro ty méně náročné, kterým stačí pár krásných snímků pro sebe nebo jako dárek. Během 50 společných minut v ateliéru stihneme vyfotit jak Vaše vlastní představy, tak mé osvědčené postupy. Ode mě pak získáte 10 Vámi vybraných retušovaných fotografií v nejvyšší kvalitě, dodaných na DVD + ke stažení online. V mé nabídce najdete také "vyšší" balíček za 2 500 Kč, který se liší množstvím dodaných fotografií. Získáte celkem 20 Vámi vybraných retušovaných fotografií v nejvyšší kvalitě, dodaných na DVD + ke stažení online.

Rodina a děti

Fotografování dětí, hlavně těch nejmenších si žádá mnohem více času, než je tomu u dospěláků. Proto společně v ateliéru strávíme hned 80 minut, během kterých vznikne řada spontánních i naaranžovaných fotografií. Čas bude samozřejmě i na Vaše speciální požadavky, které do focení zakomponujeme. Ode mě pak získáte 25 Vámi vybraných retušovaných fotografií v nejvyšší kvalitě, dodaných na DVD + ke stažení online.

Svatební focení

V ceně tohoto balíčku na Vás čeká: 100 fotografií, z toho 20 upravených/retušovaných dle Vašeho výběru a přání + online konzultace nad Vaším výběrem přítomnost fotografa: zápis na radnici/příjezd nevěsty + myrtování + obřad + házení kytice + společné a skupinové foto + hostina Další balíček - 7 000 Kč 150 fotografií, z toho 30 upravených/retušovaných dle Vašeho výběru a přání + online konzultace nad Vaším výběrem přítomnost fotografa: příprava nevěsty/ženicha, zápis na radnici/příjezd nevěsty + myrtování + obřad + házení kytice + společné a skupinové foto + hostina + after party.