Lukáš Černý


Lukáš Černý  Ústí nad Labem, Děčín, Praha, Liberec, Olomouc, Teplice, Most, atd.

  100%     0

Svatebním fotografem jsem od roku 2011 a nafotil jsem od té doby přes 150 svatebních obřadů z různých koutů České republiky. Fotografuji svatbu jako reportáž, snažím se zachytit ty nejzajímavější momentky, a tak abyste měli co nejlepší vzpomínky na vás svatební den. Po celou dobu jsem s vámi jako kamarád a rodinný přítel ale zároveň jako profesionální fotograf. S čím si nevíte rady, rád vám s tím pomohu. Svatbu můžeme okořenit smíchem, radostí. Pro ty, kteří chtějí můžou být fotografie obohaceny o různé tahání, lovení, vyhazování do vzduchu. Každá svatba je jedinečná a každý radost ocení jinak.

Kontaktovat

Průměrná doba odezvy na zpravy: do několika dní


Svatby, Love story od 5 000 Kč Specializace

Svatba je barevně i černobíle
Fotografuji barevně a černobíle. Na odkaze ke stažení, dostanete vždy celou svatbu v barevné a černobílé mutaci. Dostáváte dva odkazy jeden pro černobílé fotografie a druhý pro barevné fotografie. Internetová galerie, je jen v barevných fotografiích. Veškeré snímky se po nafocení svatby důkladně kontrolují a vybírá se to nejlepší. Všechny snímky se upravují.

Proč si vybrat právě tebe?
Fotím svatby srdcem, a na každé svatbě jsem v roli svatebního fotografa ale také jsem součástí vašeho příběhu. Rád vás vyslechnu, pomohu a rád vás uvidím i po svatbě. Můžeme společně nafotit vaše první setkání, vaše první očekávání, miminko, narozeniny či cokoliv jiného co je potřeba. Na svatbě nejsem suchar, ale snažím se s vámi komunikovat, rozesmát vás a poradit. Věnuji se focení celodenních svateb, tedy od ranních příprav až po večerní zábavu. Jsem vám k dispozici po celou dobu. Kdykoliv jak na čtvrt denní nebo půldenní svatbě lze udělat změnu na celodenní svatbu.

Nabízím tři balíčky

Krátká svatba
- 2 hodiny
- 200 upravených snímků
- 100 vytištěných snímků
- 5000 Kč

Půldenní svatba
- 6-8 hodin
- 400 upravených snímků
- 200 vytištěných snímků
- obraz na plátno 60x80
- 10000 Kč

Celodenní svatba
- 9-13 hodin
- 600 upravených snímků
- 300 vytištěných snímků
- svatební kniha 30x30
- obraz na plátno 60x80
- 15000 KčRodina a děti od 1 500 Kč

Rádi byste měli co nejvíce zachycených okamžiků vašich dětí? Nebo čekáte miminko a chcete tak mí krásnou vzpomínku na své těhotenství. Nebo jste rodinka a chcete snímky plné emocí a srandy? Mohu Vám to splnit! Ukázky snímků si můžete prohlédnout v galerii.

Fotografování v exteriér/ateliér
Tento balíček je vhodný na fotografování ve vašem okolí pro rodiny, přátelé, lze jej také využít na fotografování firemních zaměstnanců a podobně. Fotografování proběhne venku, u vás doma nebo v ateliéru.

1 hodina focením
15 upravených fotek + černobílé
Tisk fotografií
Internetová galerie

Cena: 1500 Kč

Fotografování v exteriér/ateliér
Tento balíček je vhodný na fotografování ve vašem okolí pro rodiny, přátelé, lze jej také využít na fotografování firemních zaměstnanců a podobně. Fotografování proběhne venku nebo u vás doma.

1-2 hodina focením
20 upravených fotek
Tisk fotografií
Internetová galerie
Obraz na plátno 60x80

Cena: 2500 KčAkce, události Cena dohodou

Fotím reportáže pro firmy, spolky, sportovní události, kulturní a společenské akce. Mohu také fotografovat snímky pro PR články nebo fotografie pro realitní kanceláře a podobně.Produkty od 40 Kč

Nabízím fotografování produktů všeho druhu. Možnost je přijet i k vám, pokud není možné produkty dovézt. Přijedu s přenosným ateliérem, jinak se vše fotí v ateliéru v Ústí nad Labem. Při delší spolupráci je možné nabídnout cenu dohodu. Při fotografování mimo ateliér se k ceně připočítává cena za kilometr.

1 produkt. obsahuje. 3 fotografie

Počet produktů/Cena za 1 produkt
1 ks 500 Kč
2 – 5 ks 250 Kč
6 – 10 ks 200 Kč
11 – 20 ks 150 Kč
21 – 50 ks 100 Kč
51 – 80 ks 75 Kč
81 – 150 ks 50 Kč
151 – 400 ks 45 Kč
Nad 400 ks 40 Kč

Každý další snímek 50 Kč. Cena za dopravu po celé České republice je 7 Kč/kmPortréty Cena dohodou

Ceny jsou stejné jako u rodinných fotografií.