Marek Ondráček


Marek Ondráček  Praha, Praha

  100%     225

Fotografování interiérů a exteriérů, resp. všeobecně architektury je mým primárním komerčním zaměřením. Tvořím své fotografie tak, aby přitáhly pozornost k danému objektu a prodaly ho – ať už zájemcům o koupi, potenciálním hostům restaurace či hotelu, nebo médiím při prezentaci architektonického díla. Mé fotografie musí mít přirozeně nejvyšší možnou kvalitu, a to jak technickou, tak estetickou. Tento záměr prostupuje celou mou tvorbu od fotografování na místě, po úpravy v grafickém editoru. Nejde při tom jen o to, aby fotografie “hezky vypadaly”, ale aby skutečně upoutaly a vzbudily v pozorovateli chuť místo vidět na vlastní oči.

Kontaktovat

Průměrná doba odezvy na zpravy: do několika dní


Architektura, Interiér Cena dohodou Specializace

Fotografování interiérů a exteriérů, resp. všeobecně architektury je mým primárním komerčním zaměřením. Tvořím své fotografie tak, aby přitáhly pozornost k danému objektu a prodaly ho – ať už zájemcům o koupi, potenciálním hostům restaurace či hotelu, nebo médiím při prezentaci architektonického díla.

Mé fotografie musí mít přirozeně nejvyšší možnou kvalitu, a to jak technickou, tak estetickou. Tento záměr prostupuje celou mou tvorbu od fotografování na místě, po úpravy v grafickém editoru. Nejde při tom jen o to, aby fotografie “hezky vypadaly”, ale aby skutečně upoutaly a vzbudily v pozorovateli chuť místo vidět na vlastní oči. Více info zde - https://markusnakus.cz/interiery-architektura/ .Svatby, Love story Cena dohodou

V rámci focení svateb kombinuji moderní reportážní styl focení s osvědčenými aranžovanými fotkami. Mohu pokrýt vše od přípravy nevěsty (i ženicha) přes samotný obřad a focení nevěsty s ženichem až po část veselky.

Dle rozsahu focení následně odevzdávám cca 100-200 upravených fotografií v digitální formě.

Cena se odvíjí od rozsahu focení a lokality. Pro konkrétní domluvu mě neváhejte kontaktovat. Více info zde - https://markusnakus.cz/nabidka/svatby/.