Michal Turek

Praha, Hlavní město Praha
Odpoví do 4 hod.
5,0 (1)
Akce, Eventy Svatební focení Produkty Portréty Rodina a děti Reklama

Fotím okamžiky, to abychom si je mohli připomínat a pokud možno se u nich i smát. Nebo alespoň zamýšlet a vzpomínat. Při focení jsem tu jen a jen pro Vás. Svatbu zachycuji jako příběh, tedy od jejího počátku až do jejího konce. Prostě a jednoduše jsem rád všude, kde se někdo směje. A jak to vypadá, když budu Vaší krásnou svatbu fotit právě já? Mrkněte sem: *****************************************html

Akce, Eventy

Pořádáte nějakou společenskou či sportovní událost a sháníte fotografa, který zaznamená všechny ty radostné pohledy návštěvníků? Jste správně! Napište mi a poskládáme spolu domluvu k oboustranné spokojenosti :)

Svatební focení

Svatbu fotím jako příběh, od rána do večera, často na svatbě zůstávám do brzkých hodin dalšího dne. Jsem toho názoru, že čím déle fotograf zůstane na svatbě, tím více jsou snímky autentické - a hlavně, podaří se mi díky tomu zaznamenat ty důležité momenty, které se už nikdy opakovat nebudou. A pokud s Vámi zůstanu celý den, můžete očekávat přibližně 300+ vymazlených fotografií. Ale čím větší veselice bude Vaše svatba, tím více snímků bude :) A jestli si říkáte, že je 300 snímků málo, vězte, že i ti nejotrlejší prohlížeči domácích alb už budou skuhrat i u těch 300. P.S. Fotky odevzdávám hlavně barevné. Jen na těch černobilých vyniknou více emoce :)

Produkty

Portréty

Rodina a děti

Reklama

1 Hodnocení
5,0

Všechny 1Svatební focení 1
5,0
1
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0
jsch464
jsch464
před 4 lety
5,0
Svatební focení • Jen obřad a portrét