Michal Šviga


Michal Šviga  Praha

  100%     340

Při focení se zaměřuji se na emoce a přirozenost. Poradím si s exteriérem i interiérem. Vozím přenosné fotostudio, takže i svatebčani se vyřádí. Používám profesionální techniku, dva fotoaparáty a zálohy. Jsem pohodový a sympatický. Snažím se, aby jste si svou svatbu užívali. Nezkazím žádnou legraci :-) Pro mne je focení svatby především služba pro vás. Předem se domluvíme co chcete a nechcete.

Kontaktovat

Průměrná doba odezvy na zpravy: do 8 hod.


Svatby, Love story od 8 900 Kč Specializace

Svatba: Nejraději fotím celou svatbu od příprav, oblékání, obřadu, portrétů a veškeré svatební zábavy. Zaměřuji se na emoce a přirozenost. Profi technika, světla do interiéru, fotokoutek zdarma.

Z celé svatby dodám minimálně 300 fotografií. Protože miluji černobílou fotografii, tak skoro všechny dodám i v černobílé verzi. Fotky jsou uložené na mém webu pod heslem. Můžete je snadno stáhnout nebo přímo příbuzným předat přístup.

Půldenní focení svatby od 8900,-
Celodenní focení svatby od 14 900,-
Portréty od 1 900 Kč

– cca 2 hodiny focení
– 7 vyretušovaných digitálních fotografií ( verze pro tisk a velikost pro internet)Rodina a děti Cena dohodouProdukty Cena dohodouArchitektura, Interiér Cena dohodouReklama Cena dohodouSvatební video od 9 900 Kč

Celodenní natáčení svatby. Profesionální vybavení se stabilizací i s dronem.
Dodám sestříhané video 5-7 minut s hudbou na pozadí.

Pro větší svatby (nad 60 svatebčanů ) nebo delší a kvalitnější video doporučuji variantu s druhým kameramanem. Ve dvou zajistíme i částečný zvukový záznam, více typů záběrů a o něco delší video.
Cena je pak: 14900,-Párové focení Cena dohodouAkce, události Cena dohodou