Michal Sütö

Písek, Jihočeský kraj
Odpoví do 6 hod.
Portréty Rodina a děti Svatební focení Párové focení Vánoční focení Business portrét

Zabývám se portrétní, rodinnou, těhotenskou, svatební uměleckou fotografií. Rád Vás vyfotím na Vašich oblíbených místech v jižních Čechách i v Praze. A to kdekoliv, kde se cítíte uvolněně a příjemně. V parku, v kavárně nebo klidně u Vás doma či na zahradě. Více na *******o.cz.

Portréty

Portrétní focení nabízím za 3 000 Kč. V ceně je 1 hodina focení a všechny vydařené snímky se základní úpravou. V případě zájmu mohu fotky vyretušovat a upravit pomocí různých filtrů za příplatek 100 Kč/1 fotografie. Focení proběhne na Vašem oblíbeném místě v parku, u Vás doma nebo kdekoli, kde se cítíte dobře. Pronájem ateliéru / interiéru není součásti ceny. Za dopravu z Čimelic si účtuji 5 Kč/km za cestu tam i zpět.

Rodina a děti

Rodinné focení nabízím za 3 000 Kč. V ceně je 1 hodina focení a všechny vydařené snímky se základní úpravou. V případě zájmu mohu fotky vyretušovat a upravit pomocí různých filtrů za příplatek 100 Kč/1 fotografie. Focení proběhne na Vašem oblíbeném místě v parku, u Vás doma nebo kdekoli, kde se cítíte dobře. Pronájem ateliéru / interiéru není součásti ceny. Za dopravu z Čimelic si účtuji 5 Kč/km za cestu tam i zpět.

Svatební focení

Protože je každá svatba jedinečná, stanovuji cenu, až po zjištění všech detailů, přání a požadavků. Jako jeden z mála fotografů nabízím neomezený počet upravených fotografií v elektronické podobě, což v překladu znamená, že zasílám všechny vydařené fotografie se základní úpravou (ořez, barva, doostření, atd.) Z těchto fotografií si pak vybíráte určitý počet na retušování a tisk. Dodání fotografií je v průměru do jednoho měsíce. Jsem schopen zajistit profesionální vizážistku, kvalitní foto produkty a další služby týkající se svatebního dne. Pro konkrétní cenovou nabídku mne neváhejte kontaktovat a domluvte si schůzku v Čimelicích nebo online konzultaci. Další variantou je předsvatební focení, kde si rovnou vyzkoušíte pózování a probereme vše potřebné týkající se svatby.

Párové focení

Párové focení nabízím za 3 000 Kč. V ceně je 1 hodina focení a všechny vydařené snímky se základní úpravou. V případě zájmu mohu fotky vyretušovat a upravit pomocí různých filtrů za příplatek 100 Kč/1 fotografie. Focení proběhne na Vašem oblíbeném místě v parku, u Vás doma nebo kdekoli, kde se cítíte dobře. Pronájem ateliéru / interiéru není součásti ceny. Za dopravu z Čimelic si účtuji 5 Kč/km za cestu tam i zpět.

Vánoční focení

Cena dle aktuální nabídky.

Business portrét

Nabízím Vám možnost sestavení si individuálního balíčku pro profesní nebo business portrét. Pro Vás to znamená, že zaplatíte předem pouze hodinovou taxu (rezervační poplatek) ve výši 2 000 Kč a na Vás pak je, kolik fotografií na retušování si vyberete. Za každou takovou fotografii, která bude v JPG i s průhledným pozadím ve formátu PNG zaplatíte 500 Kč. V případě focení v ateliéru Vám navíc zaúčtuji cenu pronájmu. S sebou na focení přivezu mobilní ateliér, se zábleskovými světly, stativem a fotografickým pozadím. Příklad: Potřebujete nafotit 5 zaměstnanců jednotlivě ve Vaši firmě, která se nachází v Písku. Focení bude trvat 1 hodinu. Celkem tedy zaplatíte 4 500 Kč + doprava (2 000 Kč + 2 500 Kč + doprava tam i zpět z Čimelic).

0 Hodnocení