Michal Sütö

Portrétní fotograf
Písek, Jihočeský kraj

Odpoví do 6 hod.

Zabývám se portrétní, rodinnou, těhotenskou, svatební a uměleckou fotografií. Rád Vás vyfotím na Vašich oblíbených místech v jižních Čechách i v Praze. A to kdekoliv, kde se cítíte uvolněně a příjemně. V parku, v kavárně nebo klidně u Vás doma či na zahradě. V Praze a Českých Budějovicích fotím i v ateliérech.

Zabývám se portrétní, rodinnou, těhotenskou, svatební a uměleckou fotografií. Rád Vás vyfotím na Vašich oblíbených místech v jižních Čechách i v Praze. A to kdekoliv, kde se cítíte uvolněně a příjemně. V parku, v kavárně nebo klidně u Vás doma či na zahradě. V Praze a Českých Budějovicích fotím i v ateliérech.

Portréty

Portrétní focení nabízím za 3 600 Kč. V ceně je 1 hodina focení a všechny vydařené snímky se základní úpravou. V případě zájmu mohu fotky vyretušovat a upravit pomocí různých filtrů za příplatek 120 Kč/1 fotografie. Focení proběhne na Vašem oblíbeném místě v parku, u Vás doma nebo kdekoli, kde se cítíte dobře. Pronájem ateliéru / interiéru není součásti ceny. Za dopravu z Čimelic si účtuji 6 Kč/km za cestu tam i zpět.

Rodina a děti

Rodinné focení nabízím za 3 600 Kč. V ceně je 1 hodina focení a všechny vydařené snímky se základní úpravou. V případě zájmu mohu fotky vyretušovat a upravit pomocí různých filtrů za příplatek 120 Kč/1 fotografie. Focení proběhne na Vašem oblíbeném místě v parku, u Vás doma nebo kdekoli, kde se cítíte dobře. Pronájem ateliéru / interiéru není součásti ceny. Za dopravu z Čimelic si účtuji 6 Kč/km za cestu tam i zpět.

Svatební focení

Protože je každá svatba jedinečná, stanovuji cenu, až po zjištění všech detailů, přání a požadavků. Jako jeden z mála fotografů nabízím neomezený počet upravených fotografií v elektronické podobě, což v překladu znamená, že zasílám všechny vydařené fotografie se základní úpravou (ořez, barva, doostření, atd.) Z těchto fotografií si pak vybíráte určitý počet na retušování a tisk. Dodání fotografií je v průměru do jednoho měsíce. Jsem schopen zajistit profesionální vizážistku, kvalitní foto produkty a další služby týkající se svatebního dne. Pro konkrétní cenovou nabídku mne neváhejte kontaktovat a domluvte si schůzku v Čimelicích nebo online konzultaci. Další variantou je předsvatební focení, kde si rovnou vyzkoušíte pózování a probereme vše potřebné týkající se svatby.

Párové focení

Párové focení nabízím za 3 600 Kč. V ceně je 1 hodina focení a všechny vydařené snímky se základní úpravou. V případě zájmu mohu fotky vyretušovat a upravit pomocí různých filtrů za příplatek 120 Kč/1 fotografie. Focení proběhne na Vašem oblíbeném místě v parku, u Vás doma nebo kdekoli, kde se cítíte dobře. Pronájem ateliéru / interiéru není součásti ceny. Za dopravu z Čimelic si účtuji 6 Kč/km za cestu tam i zpět.

Business portrét

Nabízím Vám možnost sestavení si individuálního balíčku pro profesní nebo business portrét. Pro Vás to znamená, že zaplatíte předem pouze hodinovou taxu (rezervační poplatek) ve výši 2 500 Kč a na Vás pak je, kolik fotografií na retušování si vyberete. Za každou takovou fotografii, která bude v JPG i s průhledným pozadím ve formátu PNG zaplatíte 600 Kč. V případě focení v ateliéru Vám navíc zaúčtuji cenu pronájmu. S sebou na focení přivezu mobilní ateliér, se zábleskovými světly, stativem a fotografickým pozadím. Příklad: Potřebujete nafotit 5 zaměstnanců jednotlivě ve Vaši firmě, která se nachází v Písku. Focení bude trvat 1 hodinu. Celkem tedy zaplatíte 5 500 Kč + doprava (2 500 Kč + 3 000 Kč + doprava tam i zpět z Čimelic).

Mužský portrét

Focení mužského portrétu nabízím za 3 600 Kč. V ceně je 1 hodina focení a všechny vydařené snímky se základní úpravou. V případě zájmu mohu fotky vyretušovat a upravit pomocí různých filtrů za příplatek 120 Kč/1 fotografie. Focení proběhne na Vašem oblíbeném místě v parku, u Vás doma nebo kdekoli, kde se cítíte dobře. Pronájem ateliéru / interiéru není součásti ceny. Za dopravu z Čimelic si účtuji 6 Kč/km za cestu tam i zpět.

Ženský portrét

Těhotenské focení

Těhotenské focení nabízím za 3 600 Kč. V ceně je 1 hodina focení a všechny vydařené snímky se základní úpravou. V případě zájmu mohu fotky vyretušovat a upravit pomocí různých filtrů za příplatek 120 Kč/1 fotografie. Focení proběhne na Vašem oblíbeném místě v parku, u Vás doma nebo kdekoli, kde se cítíte dobře. Pronájem ateliéru / interiéru není součásti ceny. Za dopravu z Čimelic si účtuji 6 Kč/km za cestu tam i zpět.