Noemi Somogyi

Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj
Odpoví do několika dní
Svatební focení Rodina a děti

Jsem Noemi Kupková a jsem svatební a rodinná fotografka. Aktuálně žiju v Jižních Čechách, nedaleko Jindřichova Hradce. Ale často jezdím taky za rodinou poblíž Ostravy, fotím tedy i v okolí Ostravy a Opavy. *********o.cz

Svatební focení

ZÁKLADNÍ BALÍČEK obřad, společné focení se svatebčany, focení novomanželů 3 hodiny focení fotografie na USB disku 5.000 Kč STŘEDNÍ BALÍČEK obřad, společné focení se svatebčany, focení novomanželů, focení hostiny 6 hodin focení 15 vytištěných fotografii fotografie na USB disku 10.000 Kč KOMPLETNÍ BALÍČEK od příprav po večerní zábavu 10 hodiny focení 30 vytištěných fotografii fotografie na USB disku zvýhodněné předsvatební focení 15.000 Kč Balíček můžeme sestavit přímo vám na míru. Napište mi svou představu a určitě něco vymyslíme. K závazné rezervaci termínu je rezervační poplatek 1.500 Kč, který je započítán do konečné ceny. Samozřejmostí je taky smlouva. V ceně všech balíčku je předsvatební schůzka, ať už online nebo osobně.

Rodina a děti

cca 1 - 1,5 hodina focení Balíček obsahuje 10 fotografii v digitální podobě. Každá další fotka 100Kč. Fotografie si sami vybere.

0 Hodnocení