Pavla Selicharová


Pavla Selicharová  Praha, Praha a střední Čechy, Praha východ, Nymburk, Kolín, Ml.Boleslav, Liberec, celá ČR. Po dohodě za Vámi přijedu ráda kamkoliv.

  100%     411

Více z portfolia na https://pavlaselicharova.wixsite.com/photography Pokud se Vám mé fotografie líbí, nabízím zachycení těch nejkrásnějších okamžiků i Vám. Těším se na Vás! :) Síla v okamžiku, který je jedinečný. Jeho zachycení je tím, co mě na fotografii tak baví.

Kontaktovat

Průměrná doba odezvy na zpravy: do několika dní


Svatby, Love story od 8 500 Kč Specializace

V rámci focení svateb nabízím několik cenových balíčků. Ráda Vám zachytím svatební den od příprav po večerní zábavu, veškeré podmínky ráda přizpůsobím Vašim požadavkům. Nehledejte fotografa jen podle ceny, fotografie se Vám musí především líbit, a fotograf být příjemným partnerem a oporou v celém Vašem výjimečném dni. Tedy více k mé nabídce služeb, balíček MINI/8.500 Kč obsahuje 100 ks fotografií (4 hod.přítomnosti fotografa), balíček BASIC/12.000 Kč 200 ks fotografií (6.hod.), CELODENNÍ FOCENÍ/15.000 Kč minimálně 400 ks fotografií (10 hod.) focení od příprav až po večerní zábavu. Každá další hodina přítomnosti fotografa 1.000 Kč hod. Lokalita Praha východ, střední Čechy, po dohodě ráda přijedu po celé ČR. Neváhejte mě kontaktovat, ostatní ráda stanovím individuálně, dle konkrétní poptávky klienta.
Portréty od 2 200 Kč

Pro portrétní focení je vám k dispozici balíček zahrnující 15 upravených snímků v elektronické podobě. Nad rámec tohoto balíčku si můžete vybrat libovolné množství dalších upravených snímků. Každá další fotografie je kus za 100 Kč.Rodina a děti od 2 200 Kč

Ráda Vám nafotím rodinné fotografie i v pohodlí vašeho domova, jek děti, Newborn, tak celé rodiny. Cena balíčku je 2.200,- Kč + cestovné, obdržíte 10 KS upravených fotografií v el. podobě. Nad rámec tohoto balíčku si můžete vybrat libovolné množství dalších upravených snímků, cena 150,-Kč za kus. Newborn focení 2500,-Kč, více v kategorii OSTATNÍ.Focení zvířat a domácích mazlíčků od 1 600 Kč

Sama mám koně a jezdím na koni, mám psa, zvířata jsou celoživotní parťáci a tak ráda nafotím vaše miláčky i Vám.