Pavla Selicharová

Pavla Selicharová

Svatební fotograf
Praha, Hlavní město Praha

Odpoví do 5 hod.
5,0 (1)

Více z portfolia najdete na www.*****b.cz Pokud se Vám mé fotografie líbí, nabízím zachycení těch nejkrásnějších okamžiků i Vám. Těším se na Vás! :) Fotografie představuje sílu v okamžiku, který je jedinečný. Jeho zachycení je tím, co mě na fotografii tak baví.

Více z portfolia najdete na www.*****b.cz Pokud se Vám mé fotografie líbí, nabízím zachycení těch nejkrásnějších okamžiků i Vám. Těším se na Vás! :) Fotografie představuje sílu v okamžiku, který je jedinečný. Jeho zachycení je tím, co mě na fotografii tak baví.

Svatební focení

V rámci focení svateb nabízím několik cenových balíčků. Ráda Vám zachytím svatební den od příprav po večerní zábavu, veškeré podmínky ráda přizpůsobím Vašim požadavkům. Nehledejte fotografa jen podle ceny, fotografie se Vám musí především líbit, a fotograf být příjemným partnerem a oporou v celém Vašem výjimečném dni. Ted více k mé nabídce služeb, balíček MINI/9.000 Kč obsahuje 100 ks fotografií (3 hod. přítomnosti fotografa). Balíček BASIC/16.000 Kč 200 ks fotografií (5.hod.). CELODENNÍ FOCENÍ/25.000 Kč minimálně 400-600 ks fotografií (10 hod.) focení od příprav až po večerní zábavu, v ceně i tisk, první fotografie do 4 dnů. Každá další hodina přítomnosti fotografa navíc 1.000 Kč hod. Lokalita Praha východ, střední Čechy, po dohodě ráda přijedu po celé ČR. Neváhejte mě kontaktovat, ostatní ráda stanovím individuálně, dle konkrétní poptávky klienta.

Rodina a děti

Ráda Vám nafotím rodinné fotografie. Lze v ateliéru nebo v přírodě. Fotím i v pohodlí vašeho domova, jek děti, Newborn, tak celé rodiny. Cena balíčku Newborn je 3500-5000,-Kč (více u mě na webu). Rodinné focení 3500,- Kč + cestovné, obdržíte 10 KS upravených fotografií v el. podobě. Nad rámec tohoto balíčku si můžete vybrat libovolné množství dalších upravených snímků, cena 300,-Kč za kus.

Vánoční focení

Miminka (Newborn)

LIFESTYLE Miminko fotím samostatně s vámi v náručí, se zachycením emocí, lásky. Délka focení 1-2 hod. Cena 3.500,- Kč, obdržíte 10 KS upravených fotografií v el. podobě, každá další 300 Kč za kus. Nejvhodnější termín focení je zhruba od 5. dne do max. dvou týdnů. Ideální je 5-10 den po narození miminka. Na focení se objednávejte v dostatečném předstihu, již v době těhotenství. V pozdějším období je manipulace s dětmi a samotné focení náročnější. Focení probíhá u mě v ateliéru, lze i u vás doma (příplatek 1000,-Kč) + účtuji cestovné. Cena je splatná hotově po focení. NEWBORN S DEKORACEMI obdržíte 10 KS upravených fotografií v el. podobě (dle vlastního výběru z nahrané galerie), cca 3 hod. focení Cena balíčku je 4.500 Kč. Focení probíhá u mě v ateliéru, lze i u vás doma (příplatek 1000,-Kč), vše si musím dovézt, veškeré dekorace, mísy, podlahy, světlo a podmínky pro samotné focení jsou náročnější + účtuji cestovné. Cena je splatná hotově po focení.. NEWBORN S DEKORACEMI + LIFESTYLE ((RODINA, SOUROZENCI) CENA je 5000,-Kč (10 foto), tedy kombinace obou balíčků.

Těhotenské focení

Ženský portrét