Šimon Pikous


Šimon Pikous  Liberec, a celá ČR

  100%     23

Specializuji se na portrétní a produktovou (reklamní) fotografii. Nabízím Vám dlouholeté zkušenosti a praxi v oboru. Portrét není jen fotografie lidí, zvířat, ale i umění pozorovat a vystihnout okamžik, vnitřní krásu portrétovaného, přirozenost a ladnost. Není nefotogenických lidí, jsou jen špatní fotografové. Co se týče produktu získáte kvalitní záběry, které můžete využít v propagaci a zvýšit tak zájem o Vás a Vaši firmu. Rád Vám předám své zkušenosti coby akreditovaný MŠMT lektor LŠF - škola fotografie a grafiky; http://lsfliberec.cz/

Kontaktovat

Průměrná doba odezvy na zpravy: do několika dní


Reklama od 1 Kč Specializace

Reklamní portrét, reklamní kampaň... Kolik času se věnuje vývoji a pochopitelně i peněz vašemu kvalitnímu výrobku? Aby se to spolehlivě zazdilo propagační fotkou vašeho zaměstnance, který dostal fotoaparát od Ježíška.
Ne! Sežeňte si profesionála, který svou prací ručí za kvalitu. Neexistují špatný motivy nebo nefotogeničtí lidé, existují poze špatní fotografové...

http://www.portrety-pikous.cz
http://www.produkty-pikous.cz

1. místo v CzechPress Photo 2016 v kategorii Portrét

Udělena autorizace od Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy pro profese Fotoreportér, Portrétní fotograf, Produktový a dokumentační fotograf, Fotograf pro DTP studio.
Své zkušenosti a dovednosti vám mohu předat na některém z kurzů: http://lsfliberec.cz/Produkty od 100 Kč

PRODUKTOVÁ A REKLAMNÍ FOTOGRAFIE, ARCHITEKTURA
Ceny se tvoří po konzultaci se zákazníkem podle typu, účelu, použití a náročnosti. Zákazník zná cenu již před realizací. Lze uplatnit i takzvané „NÁHRADNÍ PLNĚNÍ“.