Eliška Súlovcova


Eliška Súlovcova  Jihlava

  100%     0

Svatby fotíme pátým rokem a nic nás v životě tak nedokázalo naplnit jako právě svatební fotografie a fotografie párů, kteří chtějí prožít svůj život společně. Je úžasné na chvilku vstoupit někomu do života, pokusit se ho poznat a zachytit momenty, které pak zůstanou v jeho rodině po desetiletí. Svatební fotografie je napříč časem nedocenitelná. Pro nás je to týden života, naše práce, ale Vám ty fotky zůstanou v rodině ještě hodně let, děti Vašich dětí se budou smát a brečet když se na ně budou koukat. Je to krásny pocit a děkujeme za to, že jsme našli v životě to, co nás tak moc baví.

Kontaktovat

Průměrná doba odezvy na zpravy: do 8 hod.


Svatby, Love story od 10 000 Kč Specializace

Máme rádi autentické fotografie, proto Vás nebudeme stylizovat do nepřirozených póz. Při focení portrétů se snažíme vytvořit příjemnou atmosféru a zabavit Vás, fotky jsou pak plné emocí a smíchu.
Svatby fotíme nejlépe od ranních příprav až do večera. Ta atmosféra která se nese celým dnem je dokonalá. Nepozorovaně zachytáváme všechny důležité momenty které pak poskládáme v jeden krásný příběh, Váš příběh.
Cena 10000 je za 8 hod na svatbě a 250 ks zpracovaných fotografii dle výběru.
V ceně je i předsvatební schůzka.Rodina a děti od 2 000 Kč

Focení probíhá formou procházky. Fotíme pouze v exteriéru anebo u Vás doma. Cena zahrnuje 15 upravených fotografií v plné kvalitě. Každá další fotografie 100 Kč. Doba focení je 1-2 hodiny. Záleží na dětech.