Jana Talířová

Jana Talířová

Svatební fotograf
České Budějovice, Jihočeský kraj

Svatební focení

• V základu 6h fotografování • Fotografuji průběh celého dne od příprav, po střepy či kytici až po zábavu. Samozřejmostí jsou portréty novomanželů, rodiny i svatebčanů. • Získáte tisk 50 fotografií v boxu a ručně vyráběnou fotoknihu z průběhu dne. • Vždy preferuji osobní schůzku, zde se seznámíme, můžeme probrat všechny informace a detaily a po schůzce se můžete napevno rozhodnout. • Fotografování snoubenců před svatbou v rámci ceny.

Akce, Eventy

Fotografování události. Zachovejme vzpomínky na všechny zážitky z události, na kterou se tak dlouho připravovalo. Dopřejte svým hostům a hlavně sobě luxus klidu bez hledání telefonu kvůli fotce. Zařiďte, ať se Vaši hosté baví. Od zachycení důležitých momentů, setkání, emocí a vzpomínek jsem tu já.

Produkty

Ateliérové fotografování produktu, flat-lay nebo lifestyle produktu nebo jídla

Portréty

Fotografování v ateliéru matky přírody či v interiéru. Získáte 3 profesionální retushované snímky plné kvality.

Zvířata a domácí mazlíčci

Zachovejte vzpomínky na krásné chvíle s tím nejlepším přítelem na život a na smrt. Hodinka s Vaším čtyřnohým mazlíčkem a výsledných 10 snímků, které jsou připraveny k tisku a případně zarámování.

Rodina a děti

2 hodiny fotografování v přírodě, v pohodlí a teple u Vás doma nebo v soukromí u Vás na zahradě. Celkem získáte 10 výsledných snímků plně upravených v barvě i černobílé v digitální formě + tisky jedné z variant. Je možné více variant s různými druhy tisku. Cena je včetně dopravy.

Nemovitostí, Interiér

Cena od kusu fotografie. Při vyšším počtu snímků je cena za kus snižuje. Interiérové snímky vč. stylizace a úprav, jako vyrovnání peřiny nebo dekorace stolu. Ukažme luxus, který Vaše reality skrývají! Ať Vaše ubytování dýchne útulné teplo na diváka skrze první pohled na obrázek. Ať už se rozhoduje doma u počítače nebo zahlédne Váš pokoj nebo dům na letáčku v restauraci. Zařiďme, ať si Vás zapamatují.

Reklama

Ateliérové fotografování produktu, flat-lay nebo lifestyle.