Tomáš Tulec


Tomáš TulecRodina a děti od 1 600 Kč Specializace

8 ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,2 ks převedeny do čb, 1 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky nebo na flash disku.Svatby, Love story od 12 000 Kč

Balíček EXCLUSIVE celodenní……………………………………………12 000.-
V ceně jsou dva fotografové, kdy každý fotí z jiné perspektivy, jeden se stará o přípravu expozice a všech detailů a druhý fotí, jeden fotí a druhý natáčí, jeden fotí a druhý se stará o fotokoutek. Dva fotografové jsou náš standart, který nás značně odlišuje od ostatních, protože nám neunikne nic podstatného a především jsme schopni fotit ze dvou perspektiv, což je pro mnoho situací velmi důležité.

-předsvatební schůzka

-cestovné do 100km v ceně balíčku/při větší vzdálenosti 6kč/km.

-fotografování max.10 hodin formou reportáže z průběhu akce.

Vše co nafotíme z průběhu celého dne Vám následně předáme na flash disku.
Fotografie budou profesionálně upraveny a ve velkém rozlišení. Vhodné fotografie budou rovněž převedeny do čb nebo barevně tónovány, 40ks vhodných fotografií bude kompletně retušováno a tyto Vám předáme rovněž vytištěné ve formátu 13*18.

Co se bude fotografovat:

-přípravy nevěsty, ženicha, zdobení vozů, příjezd svatební kolony k místu obřadu, průběh obřadu, velká skupina, malé skupinky, fotografie novomanželů, průběh svatební hostiny, momentky z průběhu celého dne a vše ostatní co si budete přát.
Akce, události od 3 000 KčPortréty od 1 400 Kč