Veronika Koníčková

Veronika Koníčková

Portrétní fotograf
Praha, Hlavní město Praha

Studentka Marketingu + Multimédií, zaměření na fotografii a grafický design.

Studentka Marketingu + Multimédií, zaměření na fotografii a grafický design.

Portréty

Portréty jsou mou oblíbenou fotografickou kategorií, ať již se jedná o focení portrétu v ateliéru či v prostředí. Ráda využívám také při portrétech rekvizity a hraji si s barvami či černobílou verzí. Nebráním se ani focení skupin, například rodin. Cenu a konkrétní počet výstupů si vždy můžeme dohodnout dle parametrů zakázky, tak aby obě strany byly spokojené.

Akce, Eventy

Focení akcí se věnuji zejména jako fotografka VŠE, mám zkušenosti především s focením přednášek a konferencí. Ráda na akcích ale zaznaménám i samotné účastníky a atmosféru, baví mě jak mohou vzniknout krásně přirozené momentky. Konkrétní cenu a výstupy si lze dohodnout dle charakteru poptávky (délka akce, lokalita, podoba výstupů).

Zvířata a domácí mazlíčci

Zvířata a příroda jsou mojí velkou láskou a ráda využiju každé příležitosti k vyfocení mazlíčka i divoké zvěře. Cena a podoba výstupů se odvíjí od konkrétní poptávky, ráda se domluvím na podmínkách, které budou vyhovovat oběma stranám.

Rodina a děti

Věřím, že rodina má mnoho podob, důležité je pro mě zachytit emoce, které tvoří rodinný vztah. Do této kategorie jsem zahrnula i několik portrétů, které vznikly během rodinného focení. Na konkrétní ceně a podobě výstupu se vždy ráda domluvím tak, aby to vyhovovala oběma stranám.

Svatební focení

Hledám lásku všude kolem nás a ráda zasazuji motiv párů do celkové kompozice fotografie, jelikož věřím i celková atmosféra může ovlivlit emoce na fotografii. (Některé fotografie v této kategorie je nutné rozkliknout pro zobrazení páru :)) Na konkrétní ceně i podobě výstupu se ráda domluvím tak, aby to co nejlépe vyhovovala oběma stranám.

Produkty