Jakub Horák

Praha, Hlavní město Praha
Odpoví do několika dní
Akce, Eventy Produkty Portréty Svatební focení

Fotografování znamená výzvu! Výzvu zachytit neopakovatelné okamžiky, tak aby Vám vykouzlily úsměv na tváři a hřejivý pocit u srdce i ve chvílích, kdy jsou tyto okamžiky již dávno minulé. Dělat lidi šťastnými. To je naše krédo, kterým se snažíme řídit.

Akce, Eventy

V uvedené ceně je zahrnuta jedna hodina reportážního fotografování. Každá další započatá půlhodina je účtována částkou 400,- Kč. Doprava po Praze je zdarma. Pro cenu dopravy mimo Prahu se prosím informujte na našem emailu. Všechny vybrané fotografie jsou upravené a jsou zaslány skrze naší Klientskou zónu k zákazníkovi. Tu naleznete na našich webových stránkách ******e.cz, stejně jako i další bližší informace. Budeme rádi, když nás zkontaktujete s nezávaznou poptávkou.

Produkty

V ceně je zahrnuta jedna upravená produktová fotografie, dle Vašeho zadání. Při pravidelné nebo dlouhodobější spolupráci jsou ceny individuální. Další informace naleznete na našich webových stránkách ******e.cz. Budeme rádi, když nás zkontaktujete s nezávaznou poptávkou.

Portréty

V základní ceně portrétového fotografování je 100 fotografií z nichž 5 fotografií je vyretušovaných. V ceně je zahrnuta i cena vizážistky. Fotografování probíhá v exteriéru v Praze. Portrétní ateliérové fotografování od 3.000,- Kč Další informace naleznete na našich webových stránkách ******e.cz. Budeme rádi, když nás zkontaktujete s nezávaznou poptávkou.

Svatební focení

Základní cena zahrnuje fotografování pouze Obřadu. Obdržíte minimální množství 100 upravených fotografií, z čehož bude 5 fotografií vyretušovaných a vytištěných v rozměru 15 x 23 cm. Další ceny a informace naleznete na našich webových stránkách ******e.cz. Budeme rádi, když nás zkontaktujete s nezávaznou poptávkou.

0 Hodnocení