Lukáš Komárek


Lukáš Komárek  Mladá Boleslav

  100%     0

Jmenuji se Lukáš, je mi 30 let, žiji v Mladé Boleslavi a jsem Fotograf. Focením se zabývám od roku 2008 a to, co zprvu začalo jako koníček, se postupem času změnilo v opravdovou vášeň, každodenní součást mého života a mou vysněnou práci. Jako profesionální fotograf se specializuji na svatební a portrétní fotografii. Baví mě práce s lidskými pocity, emocemi a vždy se snažím zachytit jedinečnost okamžiku. Svatební fotografie pro mě znamená velkou zodpovědnost, ale zároveň i spoustu příjemně strávených chvil a nesmírně si vážím toho, že můžu být součástí všech těch krásných příběhů.

Kontaktovat

Průměrná doba odezvy na zpravy: do několika dní


Svatby, Love story od 8 000 Kč Specializace

V současné době mám za sebou již desítky svateb a jsem nesmírně rád, že mohu být součástí všech těch krásných jedinečných okamžiků. Na focení svateb mě baví především to, že je to opravdový.. stojí za tím životní příběh dvou lidí. I díky tomu jsem si tento žánr focení tak zamiloval. Pokud se rozhodnete pro mě, jako svého svatebního fotografa, bude pro mě naprostou prioritou Vaše spokojenost. Po celý Váš svatební den Vám budu po ruce a budu se snažit zachytit každý důležitý moment. Dávám přednost svatbám, při kterých jsem s vámi po celý den. Díky tomu mohu co nejlépe odvyprávět Vás svatební příběh. Pokud mě však budete potřebovat jen na část Vašeho dne, není problém se domluvit. Napište mi prosím Vaši vysněnou představu a na jejím základě Vám zašlu cenu focení.

Těším se na Vaši svatbu.

Cena: 8 000 až 17 000 Kč
Portréty od 1 700 Kč

Obdivuji ženskou krásu a snažím se ji vždy zachytit co nejpřirozeněji a tak, jak ji vidím svýma očima.
Mám rád "snové portréty" a zejména pak focení v přírodě, kde si člověk může pohrát s okolním prostředím a dotvořit tak celkovou atmosféru a příběh fotky. Zakládám si také na dokonalé práci s přirozeným světlem. Při glamour focení mi jde především o zachycení krásy, svůdnosti a přitažlivosti ženského těla.

Cena: 1 700 až 5 000 Kč