Lucie Chlumská

Lucie Chlumská

Rodinný fotograf
Praha, Hlavní město Praha

Rodina a děti

Focení je v první řadě mým velkým koníčkem (je to také doplňková aktivita k mojí profesi herečky a zpěvačky). Dávám přednost přirozenosti/jen drobným úpravám. Miluji momentky v přírodě. Fotím na nový iPhone a to hned z několika důvodů. Jedním z nich je i to, že pro děti je mobil součástí každodenního života a cítí se tak mnohem více přirozeněji než když na ně člověk míří "velkým dělem". Společně vybereme místo, kde se budete cítit příjemně. Po domluvě přijedu nafotit rodinku nebo vaše děti i k vám domů. Zvládnu pěkně zachytit i tatínky, kteří se jinak fotí velmi neradi :-D Pro více info se prosím ptejte, ráda dotazy zodpovím. Fotky dodávám v elektronické podobě, po domluvě i jinak :-)

Portréty

Focení je v první řadě mým velkým koníčkem. Je to doplněk k mojí profesi herečky a zpěvačky. Vše je o domluvě, proto se nebojte zeptat. Nejraději fotím venku, v exteriérech nebo ráda přijedu nafotit třeba vaše děti i k vám domů...

Nemovitostí, Interiér

Vše dohodou dle typu nabídky a lokality

Svatební focení

Svatby fotím jakožto druhý fotograf. Nebo i sama, nechcete-li nebo nemůžete-li dát za fotografa zrovna 15.000,- Kč. Budu nenápadná a s iPhonem... Lze nafotit obřad i následné párové fotografie v nedaleké přírodě... Cena nízká, dle dohody a vzdálenosti. Je to zejména můj koníček.