Ondra Kodras


Ondra Kodras  Kladno, rád za Vámi dorazím kamkoli po ČR.

  100%     0

Dle mého názoru je u fotografa důležitější jak fotí, než to, co Vám o tom napovídá. Proto Vás zvu do galerie, na web, popř. na FB. Pokud byste přeci jen chtěli nějaké povídání, tady je: Jmenuji se Ondra, je mi krásných 33 let, mám rád focení, cestování, sport (triatlon) a svojí ženu:) Fotím zejména svatby a produktovou fotografii, ale rád nafotím i interiér, popř. event. Ke každé zakázce přistupuji individuálně a snažím se vždy naplnit představy a přání zákazníka dle hesla: "Zákazník je šéf:)" Orientační kalkulace naleznete u jednotlivých typů focení.

Kontaktovat

Průměrná doba odezvy na zpravy: do 3 hod.


Svatby, Love story od 5 000 Kč Specializace

Svatby fotím reportážním stylem, tj. nejsem zastáncem "ty si stoupni sem, ty tam a tvařte se takhle". Výjimkou je portrétování novomanželů a focení skupinek, tady naopak dávám tipy co a jak, aby výsledná fotka byla co nejlepší.

Každá svatba je jedinečná a tak se snažím přistupovat ke každé svatbě individuálně. Preferuji celodenní svatby (od ranních příprav po večerní párty), během dne mám možnost poznat svatebčany, získat si jejich důvěru a odstranit jejich ostych před někým "cizím". Věřte nebo ne, na fotkách je to pak znát:)

Co nabízím:
- osobní schůzka a předsvatební konzultace
- 10 hodin focení
- 350+ upravených fotografií v el. podobě předaných na flash disku
- 50 tištěných fotografií ve formátu 15 x 23 cm v dárkové krabičce
- fotokoutek vč. instax fotoaparátu a fotoknihy po dobu mé přítomnosti
- předání fotek do dvou týdnů od konání svatby

Cenová kalkulace:
- 18 000 Kč (slevy na mimosobotní termíny)
- 10 hodin focení, v případě potřeby fotit kratší / delší dobu, bude cena upravena (± 1 000 Kč/hod)

Budu se těšit na spolupráci.
Architektura, Interiér od 2 500 Kč

Cena se odvíjí od rozsahu a typu focení. Orientačně 2500 Kč za hodinu focení (cena za postprodukci zahrnuta). Rád Vám připravím nezávaznou nabídku na základě Vaší specifikace, co byste potřebovali nafotit.Produkty od 2 500 Kč

Měl jsem možnost nafotit již tři kulinářské publikace: Prague Cuisine, Kulinářské cesty a Víkendové pečení. Specializuji se především na produktovou fotku v oblasti gastronomie, ale rád nafotím i něco mimo jídla:)

Cena se odvíjí od počtu produktů a času stráveném při focení. Orientačně 2500 Kč za hodinu focení (cena za postprodukci zahrnuta). Rád Vám připravím nezávaznou nabídku na základě Vaší specifikace, co byste potřebovali nafotit.Akce, události od 2 500 Kč

Cena se odvíjí od rozsahu a typu focení. Orientačně 2500 Kč za hodinu focení (cena za postprodukci zahrnuta). Rád Vám připravím nezávaznou nabídku na základě Vaší specifikace, co byste potřebovali nafotit.